Bekijk Volledige Versie : Vlaggetjes in de berm
We zijn op dit moment in Orlando en we zien overal in de berm van die kleine vlaggetjes. Soms een enkele en dan weer een heleboel willekeurig door elkaar geplaatst bij elkaar.
Wat betekenen die vlaggetjes nou?
:roll: volgens mij heeft dat iets te maken met werkzaamheden aan bv gas- en electraleidingen, telefoonkabels...
Groetjes,
Pieter
Klopt wat PENPE zegt, deze vlaggetjes geven aan waar de elektra, water, gas e.d. ligt
Ed.
Ta2 Gerrit
15-04-09, 09:07
Helemaal goed \\:D/, en voor Michael,
http://img14.imageshack.us/img14/3820/flagorange.jpg (http://img14.imageshack.us/my.php?image=flagorange.jpg)
Die zul je vast wel herkennen (o.v.b. van kleur)
Ja, die ken ik. Maar er staan ook vaak "vlaggetjes" of hoe je ze ook mag noemen voor verkiezingen, yardsales, aankondigingen etc etc.
Vandaar mijn vraag om een foto: wat voor vlaggetjes? Graag een foto van de topicstarter.
En niet de vlaggetjes weg nemen hoor, er staat een boete op
......en dan heb je nog de vlaggetjes die aangeven dat er op een bepaalde plek verdelgings- of bestrijdingsmiddelen tegen ongedierte zijn gebruikt.....D'r wordt wat afgevlagd in Florida!
Het zijn idd de vlaggetjes die Gerrit op de foto laat zien. Dus die laten dus de leidingen in de grond zien. Wat wel raar is dat er soms op 1 m2 wel 50 bij elkaar staan. Liggen er op dat punt dan zo veel leidingen?
Die vlaggetjes hebben te maken met Pest Control...
Het zijn idd de vlaggetjes die Gerrit op de foto laat zien. Dus die laten dus de leidingen in de grond zien. Wat wel raar is dat er soms op 1 m2 wel 50 bij elkaar staan. Liggen er op dat punt dan zo veel leidingen?
Die vlaggetjes hebben te maken met Pest Control...
Klopt, bij elk vlaggetje ligt een slachtoffer.omtrek van het lichaam op het vers gemaaide gras geschilderd, geel afzetlint om het grasveld : POLICELINE DO NOT CROSS! :lol:
@Kaboens: mogelijke oplossingen voor het grote aantal vlaggetjes
1. misschien hadden ze teveel van die dingen en moesten ze ze ergens kwijt
2. de vlaggenplaatser was dronken
3. voor elke koperdraadje per kabel 1 vlag
4. ..........wie vult aan...........
Nou het lijkt inderdaad of de vlaggenplaatser af en toe te diep in het Budweiser flesje heeft gekeken.
Maar ik heb een foto. Die zal ik vanavond plaatsen.
http://img22.imageshack.us/img22/53/dsc0699j.th.jpg (http://img22.imageshack.us/my.php?image=dsc0699j.jpg)
Dat geeft een hele andere betekenis aan "vlaggetjesdag" :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.